Browsing Tag

Fejzullahu

Zyrtare: Arbnor Fejzullahu ia del, firmos në Zvicër

Kishte kohë që e kishte ëndërruar të transferohej jashtë vendit dhe ia ka arritur qëllimit. Flasim për Arbnor Fejzullahun, mbrojtësin e djathtë që e mbylli sezonin e fundit me Partizanin. 25-vjeçari, i cili në Shqipëri u bë i njohur me…