Browsing Tag

Ethan Hazard

Çelsi i fiksuar pas Hazard-ëve, interesohet për 15-vjeçarin

Çelsi këtë sezon duket se ka marrë një fytyrë të re, pasi dhe në drejtim të bluve ka ardhur Mauricio Sarri. Këtë sezon londinezët e shikojnë veten ende të pamposhtur, dhe mbajnë vendin e tretë në Premier Ligë, me vetëm dy pikë më pak se…