Xhafa: Laçit i përgjigjemi njëlloj, me… agresivitet

Tirana do të presë pasditen e nesërme Laçin në kryeqytet, në një sfidë të vlefshme për…

Sentamu, donatorët e rinj dhe merkato: Xhafa e shikon gati Tiranën

Erjon Xhafa, zëvendëstrajneri i Tiranës, ka dalë sot para mediave për të folur në lidhje me…

Xhafa tregon”dimrin bardheblu”: Tirana ka reaguar mirë!

Për Erjon Xhafën, zëvendëstrajner te Tirana, skuadra bardheblu ka reaguar mirë në këtë periudhë stërvitore, madje…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online