Browsing Tag

Erisildo Smaci

Apolonia “pazar” te Laçi, transferon një mesfushor

Artan Mergjyshi po ideon Apoloninë e sezonit të ri dhe njohjet e vjetra janë pjesë e projektit të tij. Së fundmi ai u ka kërkuar drejtuesve të bindin mesfushorin Erisildo Smaçi dhe i riu ka nënshkruar dhe do të jetë pjesë e fierakëve…

Dëmtimi në gju, operohet mesfushori i Laçit

Janë disa lojtarët më probleme te Laçi. I pari që pritet të rikthehet gati është mesfushori Bojan Najdenov, i cili javën e ardhshme me shumë mundësi do të lërë seancat veçmas skuadrës dhe do vihet nën urdhrat e trajner Besnik Prenga.…

Rikthehet Bojan Najdenov, një nga të rinjtë me probleme

Laçi zhvilloi ditën e djeshme miqësoren e dytë me Tiranën, që e fitoi me rezultatin e pastër 2-0. Kjo përballje u zhvillua në Kamzë, ndërkohë që si spektator ishte mesfushori maqedonas Bojan Najdenov. Numri 10 i kurbinase e ndoqi nga…