Browsing Tag

Ergin Firat

Zyrtare: Vllaznia me trajner të ri dhe drejtor sportiv

Më në fund në Shkodër gjërat nisin të lëvizin dhe klubi shkodran ka bërë publik trajnerin e ri dhe drejtorin e ri sportiv. Kështu, pasi janë shqyrtuar kandidaturat, është vendosur që në krye të pankinës shkodrane të jetë Hasan Lika.…