Browsing Tag

Endri Duka

Duka: Mbijetesa kryesorja, jemi më të motivuar se Pogradeci

Elbasani, pas humbjes së pësuar me Turbinën, zbriti në vendin e fundit në klasifikim. Gjithsesi verdheblutë ende shpresojnë te mbijetesa në Kategorinë e Parë. Deri në fund kanë mbetur edhe katër ndeshje për t’u luajtur dhe gara është e…