Browsing Tag

eliminatoret e Euro 2020

Sadiku: Ju tregoj bastin me Panuçin, dua të… asistoj!

Armando Sadiku mungon prej kohësh në kombëtare, për shkak të një dëmtimi në gju që pësoi në verë me Levanten. Sulmuesi ka nisur të luajë, por në Zvicër. Ai u transferua te Lugano dhe kërkon të kapë formën maksimale. Sot ai doli para mediave…