Browsing Tag

Elbasan Are

Kukësi – Laçi, ja si rreshtohen skuadrat

“Elbasan Arena”, pret ndeshjen e parë të Superiores për sezonin “2018-2019”. Kukësi i Armando Cungut kërkon patjetër tri pikët për të hedhur pas krahëve eliminimin në Europa League dhe për të filluar në mënyrën e duhur rrugën drejt…