Browsing Tag

El Sharawy

Ofertë faraonike nga Kina, El Sharaui merr vendimin

Stefan El Sharaui është ringjallur te Roma. 26-vjeçari pas largimit nga Milani kaloi një periudhë të vështirë. Ardhja në klubin nga kryeqyteti e ka sjellë në vete dhe kemi parë çaste të magjishme që na kujtojnë djaloshin që bënte namin në…

Trefishim page, sulmuesi i Romës pret biletën për në Kinë

Qëndrimi i Stefan El Sharauit te Roma po shkon drejt fundit pas tri sezonesh e gjysmë te verdhekuqtë. Sulmuesi italiano-egjiptian është joshur nga një ofertë e çmendur nga klubi kinez, Shanghai Shenhua. Në rast të transferimit në lindjen…