Browsing Tag

Edvan Bakaj

Merkato te Tirana, gjendet zgjidhja edhe për portën

Tirana ka bërë tre lëvizje zyrtare deri më tani. Agustin Torasa, Elton Kale dhe Idriz Batha kanë nënshkruar dhe pritet të bashkohen me ekipin në stërvitje. Pak a shumë bardheblutë e kanë grupin, por synohen edhe disa lëvizje të tjera. Më…

Bakaj e mbyll me Kosovën, kthehet në Superiore

Pas një sezoni mjaft të mirë, gjatë merkatos së verës Edvan Bakaj la Lirinë e Prizrenit dhe nënshkroi me kampionët e Dritës, aty ku luajti në Kupat e Europës dhe fitoi Superkupën në finalen përballë Prishtinës. Aventura e portierit me…