Browsing Tag

Edmond Lutaj

Flamurtari i Duros bind Lutajn: Është për “Top4”

Ish-trajneri flet nga Suedia për vlonjatët, që këtë vit i sheh lart dhe beson se do ia dalin të renditen në katër ekipet më të mira. Ka edhe një këshillë Elton Nika Edmond Lutaj, ish-trajneri i Flamurtarit, tashmë me banim në Suedi,…