Edi Martini: Futboll pa polici? Ne kemi akoma dyqane me qepena!

Rasti i dhunës ndaj arbitrave pas ndeshjes Kamza-Laçi 1-1 tregon probleme të shoqërisë shqiptare dhe se…

“Kur Uellsi lutesh për të fituar”, Kushta na kthen pas në kohë

Shqipëri-Uells, 1-1. Po flasim për përballjen e 15 nëntorit të vitit 1995, kur kuqezinjtë luanin kundër…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online