Browsing Tag

Duke

Flamurtari takon Dukën, diçka po “gatuhet”

Flamurtari ëndërron pjesëmarrjen në Europa League dhe me paraqitjet e këtij sezoni mund t'ia dalë, sepse është i treti, edhe pse trajneri Ilir Daja po bën një mrekulli, me një skuadër të sakatuar. Megjithatë, problem madhor për…