Browsing Tag

Duglas KOSTA

“Do të qëndroj, me Sarrin është çdo gjë ndryshe”

Juventusi nuk e ka nisur merkaton dhe priten hyrje, por edhe dalje. Duglas Kosta është një nga më të përfolurit për t’u larguar, me PSG dhe Mançester Juanjtid gati për t’u futur në aksion. Braziliani ka pasur periudha të shpeshta dëmtimesh,…

Duglas Kosta i pafat, analizat japin lajmin e keq për Alegrin

Duglas Kosta po kalon një javë ferri. Pas dënimit me katër ndeshje pezullim, brazilianit i duhet të përballet dhe më një dëmtim të rëndë.  Mëngjarashi u dëmtua në sfidën ndaj Valencias dhe analizat mjekësore kanë konfirmuar se atij do t’i…