Browsing Tag

drnic

Largime nga Laçi, boshnjaku e mbyll me kurbinasit

Skuadra e Laçit dhe fizioterapisti Dario Zërniç nuk do të bashkëpunojnë për këtë sezon të ri futbollistik. Largimi i boshnjakut nga kurbinasit është konfirmuar nga vetë ky i fundit, i cili në Instagramin e tij zyrtar, shkroi: “Të dashur…