Tifozë specialë për Laçin, dy “ish”-ët në tribunë

Përballja e Laçit me Hapoel Ber Shevën ka tërhequr interesin e shumë sportdashëve dhe tifozëve të…

Dosti: Partizani superior, duhen 3-4 lojtarë për në Champions

Edmond Dosti, ish-futbollist i Partizanit, foli për “RTSH Sport”, ku i thuri elozhe presidentit Demi dhe…

Teuta e pushoi nga puna, Albi Dosti gjen ekip të ri

Albi Dosti e nisi sezonin te Teuta dhe ishte ndër më pozitivët, në 8 ndeshje që…

Albi Dosti shijon ringjalljen: Kam humbur dy vite

Është vetëm 26 vjeç, por ka një CV mjaft të pasur, aq sa ka provuar Superioren,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online