VIDEO | Ultrasit bjellorusë bëjnë namin në Letoni, e pësojnë stjuartët

Në ndeshjet midis letonezëve të Liepaja dhe bjellorusëve të Dinamo Minks nuk u fol shumë për…

VIDEO | Bakaj fiton “derbin” me Gavazajn, Shaktjori fluturon në krye

Elis Bakaj ka fituar “derbin” shqiptar me Enis Gavazajn. Shaktjor Soligorski fitoi 3-0 përballë Dinamos së…

ZYRTARE | Destinacion i ri për Gavazajn, Skënderbeu e huazon sërish

Enis Gavazaj do  të vijojë karrierën e tij në kampionatin bjellorus. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online