Browsing Tag

dida

Korabi mendon për të ardhmen, rinovon me dy talentet

Skuadra e Korabit synon të ndërtojë një grup të fortë për sezonin e ardhshëm dhe përveç disa afrimeve cilësorë në grup, kanë njoftuar dhe rinovimin me dy futbollistë. I pari është Geraldo Hysi, mesfushori 20-vjeçar i cili bëri një sezon të…