Browsing Tag

Denis Pjeshka

Denis Pjeshka drejt rikuperimit, Laçi e pret

Laçi në tetë javë ka arritur të marrë 16 pikë, teksa nuk ka humbur asnjë takim. Bardhezinjtë e drejtuar nga Artan Mërgjyshi renditen në vendin e tretë dhe synimi kryesor është pjesëmarrja në kupat e Europës. Gjatë këtyre javëve…