Browsing Tag

Dashnor Hasani

Ankesa për gjykimin, Hasani: Me Vllazninë vendosën arbitrat!

Besëlidhja nuk ia doli ta mposhte Vllazninë një javë më parë dhe ka kënaqësi për gjykimin. Diccka të tillë e shpreh trajneri i portierëve, Dashnor Hasani. Sipas tij gjykimi vendosi rezultatin e takimit. Në atë përballje Vllaznia shënoi me…