Browsing Tag

Darko Tofiloski

VIDEO | Zyrtare: Drita transferon ish-portierin e Maqedonisë

Drita ka lëvizur në merkato, teksa ditën e sotme ka njoftuar afrimin e portierit Darko Tofiloski. “Gardiani” 32-vjeçar ka mbërritur në Gjilan dhe klubi bardhekaltër, ashtu sikurse edhe ka bërë me lojtarët e tjerë, e ka prezantuar me anë të…