Browsing Tag

Danilo D’Ambrozio

Ndryshime te Italia, Mançini “largon” tre lojtarë

Italia po përgatitet për ndeshjet kundër Ukrainës dhe Polonisë. Miqësorja kundër ekipit të Shevçenkos do të zhvillohet pasnesër në stadiumin e Xhenovës, ndërsa katër ditë më pas zhvillohet përballja me Poloninë për Nations League.…