Browsing Tag

d’ambrosio

Jo vetëm afrime, te Interi fillojnë dhe rinovimet me lojtarët

Skuadra e Interit është një ndër më aktivet në merkato, me shumë lojtarë që janë të lidhur me një transferim të mundshëm te zikaltërit. Ardhja e Antonio Kontes në krye të zikaltërve ka nisur një fazë revolucioni. Përveç lojtarëve që…