Browsing Tag

CSKA e Moskës

1500 ultras rusë në “Olimpico”, Roma në gatishmëri

Roma pret sonte në mbrëmje CSKA e Moskës në një ndeshje tepër të rëndësishme për kualifikimin për më tej. Rusët kryesojnë grupin pas dy ndeshjeve të para me katër pikë, një më shumë se Roma dhe Reali i Madridit. Ekipi rus do të ndiqet në…