Browsing Tag

Crvena Zvezda

Napoli hap fals në Beograd, vështirësohet kalimi i grupit

Napoli i Karlo Ançelotit nuk e ka nisur siç duhet rrugëtimin në edicionin e ri të Champions-it. Skuadra italiane ka barazuar 0-0 në trasnfertën ndaj Crvena Zvezdës në një ndeshje, ku dhe pse dominuan nuk arritën të jetë konkret me rastet që…