Uilliam: Debutimi në Champions special, shfrytëzojmë faktorin fushë

Uilliam Kordeiro Melo la skuadrën e Kukësit për t’iu bashkuar projektit të Partizanit. Futbollisti i “demave”…

Kukësi i Ndreut, ide të reja dhe rikthime të rëndësishme

Kukësi do ta mbyllë sezonin me një trajner të ri në krye të pankinës. Armando Cungu…

MOVIOLA | Ndeshja e çmendur në Durrës, sa shumë pretendime (VIDEO)

Ndeshja mes Teutës dhe Kukësit, e vlefshme për javën e 22-të të Superiores, dhuroi spektakël dhe…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online