Browsing Tag

Cisse

Xhibril Sise i kthehet futbollit sërish, tashmë në Itali!

Ish-sulmuesi i Liverpulit dhe Francës, Xhibril Sise, i kthehet sërish futbollit, sepse ka firmosur për AC Viçencën në Itali. Sulmuesi 37-vjeçar u tërhoq nga futbolli në vitin 2015, për shkak të problemeve fizike, por iu kthye fushave të…