Browsing Tag

Cicmil

Vllaznia e përjashtoi, Cicmil do të luajë në Europa League

Stefan Cicmil e ka mbyllur me Shqipërinë dhe me shumë gjasa nuk do të kthehet më kurrë, duke parë si e larguan nga Shkodra, ku u sulmua hapur mediatikisht nga trajneri Armando Cungu pas penalltisë së shkaktuar në shtesë ndaj Skënderbeut në…