Browsing Tag

Cerriku

Derbi Turbina-Elbasani do luhet pa tifozë

Skuadra e Turbinës nuk e ka nisur mirë sezonin e ri futbollistik 2018-2019, duke pësuar dy humbje rresht dhe një për kupe. Te shtunën cërrikasit do të presin në fushën e tyre verdheblutë e Elbasanit, që kanë po dy humbje në kampionat dhe…