Browsing Tag

Burhan Mustafov

U largua në verë nga Teuta, tani firmos te Renova

Teuta janarin e shkuar bëri disa afrime dhe një prej lojtarëve që u mor ishte mesfushori Burhan Mustafov, i cili luajti vetëm gjashtë ndeshje me durrsakët. Katër prej tyre ai i nisi nga minuta e parë, ndërkohë që pati edhe një dëmtim që e…