Browsing Tag

Bubeqi

Erzeni ndahet me Bubeqin, Kalleshi merr drejtimin

Nuk dihen arsyet e mosrinovimit të shijakasve me trajnerin kavajas... Glen Domi Erzeni dhe Bubeqi nuk arrijnë një marrëveshje mes tyre për sezonin e ri, ndonëse pak ditë më parë ishte konfirmuar qëndrimi i trajnerit kavajas në stolin…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online