Browsing Tag

Bob Marlei

Gjetja e ekipit irlandez, futboll dhe muzikë “Reggae”!

Një nismë e veçantë dhe tepër interesante vjen nga kampionati irlandez i futbollit. Klubi i Bohemians FC, që garon në elitën e futbollit irlandez, ka vendosur të prodhojë disa uniforma të ekipit për tifozët që do të udhëtojnë në transferta.…