Browsing Tag

Bizhdili

Bizhdili: Me Maganin trajner shkojmë në Superiore!

Gugash Magani u emërua para pak javësh si trajneri i ri i skuadrës së Besës. Klubi kavajas i mungon Superiores prej pesë sezonesh dhe presidenti Nexhat Bizhdili kërkon t’i japë fund pritjes së gjatë. Në një intervistë për “RTSH Sport”,…

E mbani mend? “Xhati” drejt rikthimit te Besa

Pritet të ketë shumë surpriza te kavajasit. Si për administrimin e klubit që thuhet se do të ndryshojë “duar”, trajnerin e ri e po kështu me organikën e re të futbollistëve Fatmir Efica Vonë nuk është. Por gjithsesi edhe disa ditë…