Browsing Tag

Besnik Ferati

Merkato në Maqedoni, Partizani zyrtarizon një 18-vjeçar

Pas Alma Uakili, të marrë nga Shkëndija e Tetovës, Partizani ka marrë nj ëtjetër lojtar në Maqedoni. Këtë herë nga Shkupi dhe ai është i riu Besnik Ferati. Mesfushori ka luajtur me Maqedoninë U17 dhe është pikasur nga drejtuesit e kuq.…