Browsing Tag

Bertolacci

Një repart bëhet nga e para, Milani bën gati revolucionin

Milani prej kohësh është një kantier ndërtimi, me kuqezinjtë që bëjnë shumë ndryshime vit pas viti. Edhe këtë sezon duket se do të ndodhë e njëjta gjë, teksa pritet një revolucion i vërtetë, sidomos në mesin e fushës. Sipas asaj që…

Milani çon Bertolaçin te Xhenoa, por Lapadula…

Tani është zyrtare: Andrea Bertolaçi transferohet nga Milani te Xhenoa dhe lajmin e ka dhënë klubi gjenovez, që e ka marrë mesfushorin 26-vjeçar në huazim për një vit. ?? Il Genoa Cfc comunica di aver formalizzato l’acquisizione a titolo…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online