Browsing Tag

bellerin

Analizat e konfirmojnë, Belerin merr lajmin më të keq

Fitorja 2 – 0 ndaj Çelsit, nuk e festua si ç’ndodh zakonisht pas një triumfi në derbin e Londrës. Dëmtimi i spanjollit  Hektor Belerin, mbajti në ankth të gjithë stafin e “topçinjve”, dhe sot kanë dalë rezultatet përfundimtare të analizave.…