Browsing Tag

baze

Lushnja mposht bindshëm në miqësore skuadrën malazeze

Skuadra e Lushnjës po kryen fazën përgatitore në Ulqin dhe skuadra verdhjeshile, ka zhvilluar dhe një miqësore sot. Të besuarit e Ilir Gjylës kanë luajtur përballë malazezëve të Mornar, ku kanë marrë një rezultat shumë pozitiv. Lushnja…