Browsing Tag

Atmosfera

Foto: Atmosfera në Elbasan, numër i pakët tifozësh

Kombëtarja luan në orën 20:00 miqësoren ndaj Jordanisë në “Elbasan Arena”. Atmosfera në stadium dhe në ambientet përreth nuk është ajo që shoqëron zakonisht kombëtaren. Numër i pakët tifozësh dhe rrjedhimisht atmosferë e vakët. Deri më…