Browsing Tag

Asion Daja

Padrejtësi te Tirana? Daja ka një mesazh për trajnerin

Asion Daja ishte autori i një goli fantastik në takimin e sotëm ku Tirana mposhti Luftëtarin me shifrat 5 – 3 dhe siguroi biletën për në finalen e Kupës së Shqipërisë. Në intervistën e dhënë për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport”,…

Daja flet para derbit: Me tifozët gjejmë paqe pas fitores

Mesfushori i Tiranës, Asion Daja ka folur para fillimit të ndeshjes derbi kundër Partizanit, ku tha se gjithçka deri më tani është në rregull. Për marrëdhëniet mes lojtarëve të Tiranës me tifozët, për marrëdhëniet me lojtarë kundërshtarë…

Problemi i Tiranës? Asion Daja e thotë “troç”

Asion Daja, mesfushori i Tiranës, ka dalë sot para mediave dhe ka folur për situatën në ekipin bardheblu. Ndryshimi i trajnerit, pozicioni i tij në fushë dhe harmonia në ekip ishin temat më të rëndësishme për të cilat futbollisti…

Daja: Gabuam shumë, na vjen keq për tifozët

Asion Daja ishte ndër të paktët lojtarë të Tiranës, i cili zhvilloi një ndeshje pozitive në derbi, por kjo nuk mjaftoi. Kapiteni i bardhebluve u shfaq i pezmatuar në emisionin "Gol pas Goli", duke pranuar gabimet e shumta të ekipit të Ze…