Browsing Tag

Artan Sakaj

Sakaj: Skuadra e konsoliduar, merkato me pikatore

Oriku bëri një sezon të suksesshëm vjet, duke e mbyllur kampionatin në vendin e tretë. Tashmë të gjithë janë me pushime, por ato do të përfundojnë shpejt. Kështu shprehet trajneri Artan Sakaj, i cili po përgatitet të nisë nga puna në ditët…

Oriku, Sakaj mesazh të rinjve: Tregoni se sa vleni!

Oriku po bën një fazë të tretë të qetë, pasi qëndrimin në Kategorinë e Parë e siguroi që në mbyllje të fazës së dytë të kampionatit. Ai ishte objektivi dhe tanimë mendojnë për ndeshjen e radhës me Egnatian në Berat. Gjatë këtyre ndeshjeve…