Browsing Tag

armand dama

Projekti dhe e ardhmja e Shqipëri U-15, flet trajneri Dama

Shqipëria U-15 është grumbulluar sot në ambientet e kompleksit “Tropikal”, ku trajneri Armand Dama ka grumbulluar plot 25 lojtarë. Kuqezinjtë do të luajnë dy miqësore deri ditën e shtunë, e cila do të jetë dita e fundit e grumbullimit. Pas…