Browsing Tag

Arinaldo Rrapaj

Veliu, “kundër” Lubanit: Fitore, por me lojë të bukur

Flamurtari pret nesër Skënderbeun në Vlorë, ndërkohë që para mediave kanë dalë zëvendëstrajneri Ergi Lubani, Franc Veliu dhe Arinaldo Rapaj. Krahu i djathtë i Dajës ka vlerësuar kundërshtarin dhe thekson se janë në garë për një vend që të…