Browsing Tag

Amir Bilali

Edhe Amir Bilali në Izrael, e mërkura vendimtare

Amir Bilali, mbrojtësi qendror që e mbylli sezonin te Shkupi në Maqedoni, po tenton të luajë në Izrael dhe bëhet fjalë për një klub të madh si Hapoel Tel Aviv. Aktualisht 25-vjeçari ndodhet në Izrael dhe ka rënë dakord për kushtet e…

Amir Bilali i lirë, Shkupi merr “ish”-in e Partizanit

Partizani e zyrtarizoi në janar, ndërkohë që ende pa u mbyllur merkato dimërore iku. Ata që janë tifozë të “demave” të kuq duhet ta mbajnë mend Fatjon Jusufin, të cilin skuadra kryeqytetase e afroi nga skuadra e Renovës.  Ish-trajneri…

Elvin Beqiri në stafin e Vllaznisë

Vllaznia është në kërkim të një qendërmbrojtësi. Braziliani Xheferson Santana nuk bindi trajnerin Hasan Lika dhe u largua, ndaj klubi kuqeblu pret lojtarë të tjerë. Ndërkohë, në Shkodër tashmë është zgjidhur çështja e zëvendëstrajnerit.…