Browsing Tag

Altin Bytyçi

Lëvizja e fundit, Laçi i merr Kukësit një talent

Laçi nuk mendon vetëm për ekipin e parë, por edhe për të rinjtë dhe të ardhmen. Kurbinasit kanë afruar edhe një qendërmbrojtës, i cili sezonin e shkuar ka qenë pjesë e paratërinjve të Kukësit. Jo vetëm kaq, por verilindorët e grumbulluan…