Browsing Tag

Allmuca

Allmuça: Fitore e bukur, por pa tifozë është e kotë

Trajneri i Dinamos, Igli Allmuça, ka folur pas fitores së sotme kundër Erzenit, duke e pranuar se suksesi vlen shumë për moralin e skuadrës, por nga ana tjetër nuk e fsheh se mungesa e tifozerisë për shkak se policia nuk pranon të marrë…

Dinamo “adoleshentësh”, Allmuça pret përforcime

Dinamo u mund 2-1 dje në miqësore nga Kukësi dhe të paktën rezultati nuk është i keq, sepse përballë ishte një ekip dukshëm më cilësor. Dinamo luajti me një ekip me moshë mesatare mjaft të re, që nuk premton asgjë të madhe edhe për sezonin…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online