Browsing Tag

Allkanjari

Allkanjari ikën nga Lushnja, Egnatia në “sfond”

Sulmuesi ka tërhequr letrat dhe është lojtar i lirë. E konfirmon vetë për gazetën. Dy oferta për të, por rrogozhinasit më pranë Arjan Likja Arbër Allkanjari, 27-vjeçari lushnjar, nuk do të jetë më pjesë e  verdhejeshilëve. Këtë lajm e…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online