Browsing Tag

Alken Agalliu

Zyrtare: Agalliu nën urdhrat e Begesë

Një ditë më parë zbriti në fushë dhe sot është zyrtarizuar marrëveshja me të. Mbrojtësi Alken Agalliu rikthehet në Kategorinë e Parë dhe do të luajë për skuadrën e Besës së Kavajës. Në janar ai tentoi Superioren dhe e mbylli sezonin te…