Browsing Tag

Alfonso Areola

Dilema e gardianit titullar të PSG, Tuhel komenton situatën

Tomas Tuhel ka një detyrë të komplikuar sa i përket zgjedhjes së portierit titullar të PSG. Trajneri gjerman është i bindur, që alternimi konstruktiv midis Bufon dhe Areolës është mënyra e duhur. 25-vjeçarit i skadon kontrata në verën e…