Browsing Tag

alexandre lacazette

Francez për francez, Atletiko piketon zëvendësuesin e Grizman

Atletiko Madrid po kërkon zëvendësuesin e Antuan Grizman. Shumë emra kanë qarkulluar, por spanjollët nuk duan të nxitohen. I fundit që ka dalë në skenë është po francez. Ai luan me Arsenalin dhe “Colchoneros” e pëlqejnë shumë. Flasim për…