Browsing Tag

Alessio Romagnoli

Infermieria përforcon Milanin, lajme pozitive për Gatuzon

Fitorja me Lacion ka rikthyer qetësinë dhe ka rritur moralin e Milanit. Kuqezinjtë renditen përsëri në vendin e katërt dhe gara për kualifikimin në Champions po bëhet gjithnjë e më e bukur. Ndeshja e radhës për ekipin e Gatuzos është…

Romanjoli: Donaruma fenomen, ja çfarë më befason nga Piatek!

Alesio Romanjoli është një nga pikat më të forta të ekipit të Gatuzos. Kapiteni i Milanit është zgjedhur nga Nike për një reklamë që promovon futbollin e femrave. Mbrojtësi ishte i pranishëm bashkë me futbollisten e ekipit të femrave të…